реснички на фары

Дуже популярним видом тюнінгу з деяких пір став тюнінг фар. Цей напрямок покликаний урізноманітнити, змінити та надати неповторну оригінальність оптиці вашого автомобіля, зробити йому «обличчя».

Багато чого можна зробити з фарами, від установки ксенону до стандартних лампочок до тонування. Накладка на фари автомобіля стала ще однією модною тенденцією в тюнінгу. Оснащення фар накладками – справа не дуже затратна і нескладна, проте результат воістину вражає, чому фари з накладками – дуже затребувана «фішка» серед справжніх автолюбителів.

Накладки для фар – це вузькі накладки, що надають фарам різноманітну форму. Автомобіль теж отримає зовсім відмінне від стандартного заводського «вираз обличчя». Головне – щоб накладки мали відповідний розмір та форми, і не порушували роботу оптики.

Крім чисто декоративної функції, накладки оберігають скло від ударів невеликих каменів, що, безперечно, є корисною функцією.

В даний час існує три види накладок для фар автомобіля:

  1. Захисні. Як випливає з назви, вони оберігають скло від механічного впливу довкілля і приймають він навантаження. Декоративна функція, само собою, теж залишається за ними. Матеріал виготовлення – прозорий термопластик.
  2. Хромовані. Створюють закінчений та гармонійний дизайн автомобіля, особливо якщо ваш автомобіль вже оснащений іншими хромованими деталями. Накладки доповнять і підкреслять їх. Недоліком хромованого покриття є його швидке зношування і недовговічність.
  3. Пластикові накладки – найпоширеніший вид накладок. Вони мають дуже різноманітний асортимент, бюджетну ціну та універсальність. Новачку в справі автотюнінгу найкраще зупинитися саме на пластиковому варіанті: він дозволить підібрати найкращий стиль для вашого авто без особливих витрат сил і засобів.

Недоліками накладок є деякі незручності з їх кріпленням і те, що вони мають властивість відлітати під час руху з великою швидкістю.

Однак нкаладки мають безліч переваг та корисних функцій. Наприклад:

  • вони візуально зменшують щілину між капотом та фарами;
  • надають вашому автомобілю оригінальний і неповторний зовнішній вигляд, формують його «мордочку», вираз якої можна змінювати разом зі зміною накладок;
  • можна не витрачати гроші на покупку модного нині капота в стилі “bad boy”, а сформувати агресивний зовнішній вигляд авто самостійно.

Вартість цих аксесуарів стоїть на другому місці, бо головне – це стильність, оригінальність та щаслива можливість виділитися із сірої маси завдяки креативному підходу.