полировка автомобиля

Для кожного автолюбителя власна машина стає більш, ніж простим засобом пересування. Це і вірний друг у подорожах, і гарне вкладення грошей, показник статусу, і щоденний помічник. Природно, що такому автомобілю хочеться зберегти гарний зовнішній вигляд та працездатність якнайдовше. Але навіть при дуже дбайливій експлуатації згодом машина піддається шкідливому впливу середовища. А також інших факторів: на поверхні машини з’являються дрібні подряпини. Щоб запобігти подальшому руйнуванню і зберегти початковий вид авто і необхідне полірування.

Коли застосовують полірування

Поява помітних пошкоджень, подряпин, потертостей та тріщин на улюбленому автомобілі засмутить будь-кого. До того ж, навіть дрібні тріщини запускають процес подальшої корозії всього покриття. Полірування ефективно усуває такі пошкодження.

При необхідності продажу автомобіля полірування допоможе відновити привабливий вигляд та усунути помітний вплив часу, наприклад, вицвітання під сонцем. Процедура полірування істотно підвищує вартість авто, що продається.

Акуратний автовласник, якому дорога його машина, проводитиме полірування машини регулярно для своєчасного виявлення мікродрапин та інших непомітних ока дефектів.

Залежно від рівня пошкодження та необхідності специфічних процедур застосовуються різні типи полірувань.

Види полірування автомобіля

Відновне полірування усуває більшу частину видимих ​​пошкоджень. Зняття пошкодженого шару лаку та покриття спеціалізованими пастами практично повертає машині первісний вигляд. Може проводитися процедура відновлення кольору, яка додасть кузову яскравості та блиску нової машини.

Захисне полірування проводиться як окрема процедура або одразу після відновної. Захисна плівка з рідкого скла або епоксидки є ефективною профілактикою появи нових подряпин та впливу середовища. Збереження і зносостійкість покриття протягом якомога більш тривалого часу – головне завдання цього виду полірування.

При сильних дефектах застосовується абразивне полірування, у якому пошкоджену поверхню повністю знімають. Потім обробляють абразивними пастами. Також цей вид полірування використовується для відновлення яскравого свічення та блиску фар.

Точно оцінити ступінь дефектів і визначити, які види полірувань і якими засобами необхідні машині в конкретному випадку, може тільки професійний фахівець, який має великий досвід роботи. Тому при необхідності у поліруванні краще звертатися до професіоналів.