тюнинг автомобиля

Тюнінг автомобіля набув широкого поширення, як у світі так і в нашій країні. Теоретично затюнінгувати можна практично будь-яку запчастину автомобіля. Проводячи тюнінг, автовласники переслідують різні цілі – комусь просто хочеться виділитися з натовпу, шокувати оточуючих, притягувати погляди, хтось хоче поліпшити технічні характеристики свого автомобіля.

Розшифровка слова “tuning”

З англійської «tuning» перекладатиметься як — налаштування, регулювання. У нас тюнінг авто стало досить часте явище. Але найчастіше під цим поняттям розуміють лише зовнішнє оздоблення. Однак у західному розумінні, тюнінг авто – розуміється як авто зроблений під конкретного покупця, де враховані всі його потреби і бажання.

Тюнінг – став мистецтвом, коли тисячі однакових автомобілів сходять з конвеєра, вони нічим не відрізняються, але завдяки тюнінгу Ваш автомобіль стає індивідуальним.

Давайте розділимо тюнінг на кілька рівнів. Найчастіше — зовнішнє оздоблення. Починаючи від простих наклейок, тонування, молдингів, так само сюди можна віднести хромування, пластикові навішування. Тільки ось до покращення технічних даних це мало стосується, а дуже часто навіть і погіршує їх.

На наступному рівні проводять мінімальний тюнінг технічних даних. Допустимо для швидкісного автомобіля принесуть користь спойлери, які посилюють притиск до дорожнього полотна, так само додаткові повітрозабірники, щоб було краще охолодження гальм. Всі ці зміни впливатимуть на потужність та рухливість авто.

Після спойлерів та повітрозабірників настає черга Чіп-тюнінгу. т. е. налаштована система випуску. Що дозволить збільшити потужність, без серйозного втручання у двигун.

Далі йдуть вже серйозніші зміни, оскільки вони стосуються агрегатів і вузлів автомобіля. Не рекомендуємо тут особливо експериментувати, як мінімум на будь-яку зміну потрібен практичний досвід, а ще краще наукові розрахунки. Сюди можна віднести тюнінг звичайних легковиків у спортивні «кільцеві» авто. Також маніпуляції з коробкою передач, заміни редукторів ставитися до цього рівня.

Наступний рівень — найпотужніші та найлегші двигуни, супер-характеристики коробок передач.

Ці елементи будуть ексклюзивними, з легких і міцних сплавів, але є один невеликий мінус — ціна у них теж «суперова».

Ще можна багато перераховувати елемент з якими проводять тюнінг, оскільки це залежить від кожного автовласника, комусь потрібен відмінний звук, комусь яскравий кузов. хтось хоче потужний двигун, іноді достатньо литих дисків на низькому профілі, хтось хоче все це і відразу, найголовніше в цьому не перестаратися, і не забувати. що рано чи пізно Ви подасте оголошення про продаж авто на авторинок, а не кожен покупець захоче викладати додаткові гроші за всі ці принади.