Ford 808 VUV, Range Rover ABF 112

На сьогоднішній день у продажу налічується понад п’ятсот моделей автомобілів різних країн виробників. Кожна людина, яка збирається купити машину, стикається з проблемою вибору. Ця стаття допоможе вам розібратися у вартості обслуговування різних моделей, а також складно придбання тих чи інших деталей.

Праця коштує грошей

Купуючи машину, ми дуже рідко замислюємося про вартість її утримання. У цю суму входить як бензин, оливи, так і заміна витратних матеріалів, деталей та інші моменти з життя техніки. Одним із головних критеріїв при придбанні є людська праця, яку працівник повинен витратити на усунення проблем. Наприклад, вітчизняні виробники прагнуть простоти, тому технічне обслуговування такого транспорту буде значно дешевшим, ніж імпортних моделей. Розглянемо кілька прикладів:

Заміна свічок у звичних нам «ВАЗах» — справа кількох хвилин. Розробники «Мазда» або «Субару» сховали цю запчастину під пластмасовий корпус і для заміни працівникові знадобиться не менше як півтори години. Виходячи з цього, якщо сьогодні на заміну свічок у вітчизняному транспорті ви витратите до 100 гривень, то за такої ж роботи, але з імпортним автомобілем – ціна буде на кілька сотень вищою.

Якщо виходить із найбільш звичайних або сезонних речей, то можна звернутися до більш істотного прикладу – сезонне перевзуття свого транспорту. Вітчизняні та старіші марки не вимагатимуть особливих витрат, адже для цього необхідно всього хвилин 20 часу та кілька звичних технік. На все ви витратите до 200 гривень плюс-мінус. Якщо ж торкнеться інноваційних моделей «Шевроле» та її подібних, то ви витратите набагато більше коштів. Це пов’язано з тим, що всередині є датчик автоматичного підкачування. При неправильному перевзутті він не працює, що призводить до звичайного не розумію системи. Ваша машина просто не поїде.

Чим дорожче і новіше придбана модель, тим технічне обслуговування буде дорожчим. Це пов’язано ще з тим, що технології не стоять на місці та з кожною новою моделлю з’являється все більше важкодоступних місць та електроніки.

Країна має значення

В Україні найчастіше вибирають автомобіль за ціною, дизайном та ненажерливістю, але мало хто замислюється про складність ремонту. За кордоном існують рейтинги, на які спираються новачки, перш ніж зробити важливу покупку. У нас даний момент не має такої великої популярності, тому варто внести кілька ясностей.

Німецькі автомобілі вважаються чудовою технікою, за якою стоїть майбутнє. В Україні така велика популярність пов’язана зі звичайною звичністю, адже вони прийшли до нас набагато раніше, ніж французи чи японці. Безумовно, надійність та висока якість вам забезпечено. Проте професіонали, у плані надійності, все ж таки віддають перевагу японській техніці.

Важкодоступність деталей

З погляду технічного обслуговування все ясно, але коли справа стосується самої начинки, постає нове питання. Як легко купити деталь? Якщо на японську та німецьку техніку знайти запчастини не є складним, то шведські, французькі та інші моделі перебувають у дефіциті. Це пов’язано з тим, що вони прийшли набагато пізніше на ринок України та постачання деталей ще не налагоджене на гідному рівні. Проте не варто впадати у відчай, адже завжди можна звернутися в motorok.com.ua або безпосередньо у виробника замовити потрібну запчастину. Це буде довше та дорожче, але ви зможете якісно обслужити свою машину.