Toyota GR Supra

Після кількох років чуток та домислів Toyota нарешті підтвердила майбутній дебют GR Supra з механічною коробкою передач. Новиною поділилася в Toyota з офіційними фотографіями, на яких видно всі три педалі спорткара. І так, американський підрозділ Toyota підтвердив, що це теж відбудеться, хоч і не надавши жодних інших подробиць, крім як сказали нам «Залишайтеся з нами».

В Австралії японська компанія заявила, що GR Supra пропонуватиметься «з нещодавно розробленою механічною коробкою передач, призначеною для забезпечення унікального динамічного досвіду при задоволенні вимог пуристів», додавши, що «механічна коробка передач посилить фірмову гоночну ДНК Supra з чистим та унікальним досвідом водіння» .

Аналогічне оголошення було зроблено Toyota Europe, яка додала, що “це доповнення до лінійки спортивних автомобілів GR (Gazoo Racing) безпомилково є Supra, його новий червоний значок “Supra”, що сигналізує про наявність механічної коробки передач – дуже бажаний, чиста та особлива риса” .

Розмови про механічну Supra розпочалися ще у 2019 році, а кілька тижнів тому новий звіт із Японії натякнув на офіційне підтвердження. Останній згадав деякі оновлення шасі і меншу кількість ADAS для GR Supra з механічною коробкою передач, яка може з’явитися у вигляді спеціальної версії, але Toyota, як і раніше, мовчить про будь-які зміни в спортивному автомобілі, крім додавання педалі зчеплення та (очевидно) з механічною коробки передач.

Toyota GR Supra

GR Supra заснована на BMW Z4, і хоча баварський брат пропонується виключно з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач у шестициліндровій версії M40i (тільки чотирициліндрова версія пропонувалася з механічною коробкою передач), Toyota, мабуть, все ще вірить у пуристи. Gazoo Racing розповідає про «цілком нову, спеціально розроблену механічну коробку передач», яка буде з’єднана з 3,0-літровим рядним шестициліндровим двигуном GR Supra з турбонаддувом потужністю 382 к.с. (285 кВт/387 к.с.) крутного моменту в японській версії, передаючи потужність на задню вісь.

Toyota заявила, що найближчими тижнями з’явиться більше інформації про автомобіль, тому нам просто потрібно набратися терпіння та стежити за новинами.