дворники на авто

Основними факторами, які знижують видимість дороги та можуть призвести до аварії є опади у вигляді дощ та снігу. Тому важливо стежити за станом двірників автомобіля, періодично здійснюючи їх заміну.

Склоочисники, які називаються в побуті «автомобільні двірники», необхідна частина автомобіля, призначені для боротьби з погодними труднощами.

Як часто і навіщо потрібно міняти щітки на двірниках

Висока температура, ультрафіолетове випромінювання, мороз та вітер, постійне навантаження при взаємодії із забрудненою скляною поверхнею – сприяє тому, що двірники на авто не можуть бути довговічним продуктом. Серед фахівців існує думка, що міняти щітки склоочисників необхідно раз на півроку – рік.

При сильному зносі склоочисників водій починає помічати розводи і вузькі смуги на стеклах, погане прилягання щітки до скла, щітка захоплює не всю площу скла, де має бути торкання, шкрябання звуків і можлива навіть поява подряпин.

Які бувають види двірників на авто

Основним критерієм поділу двірників на види є тип кріплення. До початку нинішнього століття цього критерію як такого не існувало, оскільки був лише один тип — гачковий. Але після винаходу компанії Ford (нестандартна зчіпка), яка мала назву Taurus, багато виробників стали випускати двірники зі своїм оригінальним кріпленням. Саме тому на сучасному ринку існує три види кріплення:

  • гачковий (стандартний варіант, виробниками яких є компанії Nissan, Honda та Mazda);
  • універсальний (у комплекті є набір адаптерів, розрахованих для кількох типів кріплення, що випускають таку продукцію Champion і SWF);
  • спеціальний (більш якісний товар, тому що виготовляється з урахуванням усіх нюансів скла, найбільш відомі виробники BOSCH та Valeo).

На що варто звернути увагу при виборі автомобільних двірників

Насамперед необхідно визначитися, який тип кріплення підходить саме вашому автомобілю. Після цього необхідно визначитися з вибором виробника. Наприклад, лідерами на сучасному ринку є компанії Bosch; Champion; Denso; Hella; Lavita; Шерон.

Дуже важливо встановити щітки необхідної довжини, адже у кожного автомобіля вона своя і найчастіше щітка водія має відмінний розмір від щітки розташованої з боку пасажира.