Женевский автосалон

Організатори Женевського міжнародного автосалону оголосили сьогодні, що історична подія відкриття повернеться наступного року після трирічної перерви. Шоу проходитиме з 14 по 19 лютого 2023 року.

Як завжди, виставка пройде у виставковому центрі Palexpo у Женеві, Швейцарія. Женевський міжнародний автосалон у тій чи іншій формі проводиться з 1905 року, але був скасований у 2020, 2021 та 2022 роках у відповідь на пандемію COVID-19.

“Ми дуже намагалися і зробили все можливе, щоб відновити Женевський міжнародний автосалон у 2022 році”, – сказав минулого року Моріс Турреттіні, президент Постійного комітету міжнародного автомобільного салону. «Незважаючи на всі наші зусилля, ми повинні визнати факти та реальність: ситуація з пандемією не перебуває під контролем і є великою загрозою для такого великого закритого заходу, як GIMS».

Проте Турреттіні уточнив, що це рішення було лише відстрочкою і цього року шоу повернеться сильніше. Тим не менш, існування автосалонів постійно змінюється: такі виставки, як Північноамериканський міжнародний автосалон, що проходить у Детройті, перенесені на літо, щоб не конкурувати з CES, технологічною виставкою, яка останніми роками вкрала свій успіх.

Тим не менш, автомобільні шоу продовжуються, і Нью-Йоркський міжнародний автосалон має відбутися наприкінці цього місяця. Крім того, організатори Женевського міжнародного автосалону хочуть спертися на друге слово у назві шоу та оголосили про проведення спін-офу в Досі, Катар, у 2023 році.